110,000 تومان

موجود در انبار

پازل فومی یک ابزار آموزشی ساده هست که الفبا و‌ اعداد رو در قالب بازی به کودک آموزش میده . یادگیری در قالب بازی آسون‌ترین و‌ موثرترین روش آموزش به بچه هاست و باعث می‌شه کودک از یادگیری لذت ببره. این محصول برای کودکان 6 سال به بالا مناسبه.

شناسه محصول: 10234
موضوع

کمک آموزشی , لگو و ساختنی ها

رده سنی

6 تا 8 سال

تعداد بازیکن

1

پازل حروف و اعداد فارسی بزرگ – آیفوم

فارسی زبان شیرین و زیباییه و از طرف دیگه الفبای پیچیده ای نداره و یاد گرفتنش راحته. آموزش الفبای فارسی به کودکان هر چند سخته ولی میتونه کار بسیار لذت بخشی باشه. الفبای فارسی از سی و دو حرف تشکیل شده که همگی با هم ترکیب می شن و می تونن کلمات مختلفی بسازن. در زبان فارسی مهمه که حروف کوچک و بزرگ و حالات مختلف و شکل های مختلف یک حرف روهم به کودک آموزش بدین. همونطور که میدونین حروف زبان فارسی چند شکلی هستن و کودک باید تشخیص بده از کدوم شکل یا حرف باید در کلمات استفاده کنه که نیاز به تمرین فراوون داره .  از طرفی اعداد هم از مفاهیم اولیه ای هستن که افراد باید در سنین پایین با اونا آشنا بشن. آموزش اعداد به کودکان کمک می کنه تا در زمینه های مختلف زندگی، از جمله ریاضی، علوم و حل مسئله، موفق تر باشن و مفاهیم اولیه اعداد مثل شمارش، ترتیب و مقایسه رو یاد بگیرن. با این بازی کمک آموزشی میتوان حروف الفبا و اعداد فارسی رو همراه با بازی و سرگرمی به طور کامل به کودک یاد داد.

معرفی پازل حروف و اعداد فارسی بزرگ – آیفوم

پازل فومی یک ابزار آموزشی ساده هست که الفبا و‌ اعداد رو در قالب بازی به کودک آموزش میده . یادگیری در قالب بازی آسون‌ترین و‌ موثرترین روش آموزش به بچه هاست و باعث می‌شه کودک از یادگیری لذت ببره. این محصول برای کودکان 6 سال به بالا مناسبه. همچنین این بازی آموزشی چندین گواهینامه بین المللی هم دریافت کرده.

  • گواهی بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001 :2015
  • گواهی بین المللی ایمنی و سلامت: ISO45001
  • گواهی مدیریت محیط زیست: ISO14001

پازل حروف و اعداد فارسی از مواد اولیه مرغوب تولید شده و کاملاً نرم و انعطاف‌پذیره ، سبک و کم وزنه ، ضدآب و قابل شستشو هست و باعث آسیب فیزیکی به کودکان نمی‌شه. این پازل سرشار از رنگ‌های متنوع و زیبا هم هست که باعث تحریک حس بینایی و لامسه کودک می‌شه. خاصیت چسبندگی فوم به هر سطح صافِ مرطوب، بدون نیاز به استفاده از آهنربا، باعث میشه فردی که میخواد این حروف الفبا و اعداد رو آموزش بده کارش حین اموزش خیلی راحت بشه. از این پازل می‌توان در آموزش‌های جمعی و انفرادی استفاده کرد. این محصول باعث مشارکت کودک در آموزش می‌شه و از حواس‌پرتی کودکان جلوگیری می‌کنه و باعث تمرکز اونا می‌شه.در ضمن حافظه تصویری کودک رو هم تقویت میکنه.