37,000 تومان

موجود در انبار

اسباب بازی قایق موتوری نیکو تویز، یک قایق به همراه یک آدمک بامزه هست که علت جنس مرغوب پلاستیکی اش هیچ گونه مواد شیمیایی و رنگ های سمی نداره و حفظ سلامتی کودکان رو در حین بازی تضمین می کنه. ویژگی بارز این محصول هم این هست که نه تنها در محیط های خشک بلکه در حمام و استخر و دریا هم می توان با اون ساعت ها مشغول بازی شد.

شناسه محصول: 10844
موضوع

سرگرمی , مهارتی حرکتی

رده سنی

1 تا 3 سال , 3 تا 6 سال , 6 تا 8 سال

تعداد بازیکن

1

سلام خدمت همراهان عزیز فروشگاه فاز.

داستان اسباب بازی قایق موتوری – نیکوتویز

یه تابستون گرم اما جذاب بود و آرتا کوچولو مشغول شن بازی در ساحل دریا بود که یکهو یک صدایی رو شنید و از پدرش پرسید: پدر این صدای چیه؟ پدر جواب داد: پسرم این صدای قایق موتوری هست که به وسیله موتوری که داره میتونه در دریا حرکت کنه و به جلو بره. آرتا که خیلی خوشش امده بود گفت: پدر ما هم میتونیم سوار این قایق موتوری بشیم؟ پدر گفت: نه عزیزم تو هنوز خیلی کوچولویی و قایق موتوری به خاطر سرعتی که داره برای تو خطرناکه. آرتا ناراحت شد و به شن بازی ادامه داد. پدر که ناراحتی آرتا کوچولو رو دید یک فکری به سرش زد. تلفن همراهش رو برداشت و از طریق سایت فروشگاه بازی و کتاب فاز یک قایق موتوری نیکوتویز برای پسر کوچولوش سفارش داد. زمانی که قایق موتوری به دست پدر رسید خیلی سریع اونو به آرتا داد. پسر کوچولوی قصمون که حسابی ذوق زده شده بود عصر همون روز با پدر به ساحل دریا رفتن و حسابی با قایق موتوری جذاب و جمع و جورش بازی کردن.

مشخصات اسباب بازی قایق موتوری – نیکوتویز

اسباب بازی قایق موتوری نیکو تویز، یک قایق به همراه یک آدمک بامزه هست که برای گروه سنی 1 تا 8 سال طراحی شده . این محصول به علت وزن و ابعاد بسیار مناسبی که داره به راحتی در دست کودکان جای میگیره و  قابل حمل و جا به جایی توسط اونها هست. ضمن اونکه به علت جنس مرغوب پلاستیکی اش هیچ  گونه مواد شیمیایی و رنگ های سمی نداره و حفظ سلامتی کودکان رو در حین بازی تضمین می کنه. ویژگی بارز این محصول هم این هست که نه تنها در محیط های خشک بلکه در حمام و استخر و دریا هم می توان با اون ساعت ها مشغول بازی شد.

اسباب بازی قایق موتوری نیکو تویز در یک بسته بندی کارتن لمینیت شده از بالا بازشو می باشد و دارای رنگ بندی های متنوعی هست که میتونه برای هدیه دادن به کودکان یک گزینه بسیار مناسب باشه.

این اسباب بازی دوست داشتنی علاوه بر اونکه میتونه کودکان رو ساعت ها سرگرم کنه مهارت هایی مثل ایجاد هماهنگی بین چشم و دست، توانایی حرکتی ظریف و خیال پردازی رو هم در اونها افزایش میده.