156,000 تومان

موجود در انبار

بیل مکانیکی و کامیون کوچک کیوان تویز از جنس پلاستیک مقاوم و مرغوبه و باعث هیچگونه حساسیت پوستی واسه کودک دلبندتون نمیشه. این اسباب بازی لبه های تیز و برنده نداره ، از باتری در اون استفاده نمیشه و در مقابل ضربه مقاومت خوبی از خودش نشون میده.

شناسه محصول: 11301
موضوع

سرگرمی , مهارتی حرکتی

رده سنی

1 تا 3 سال , 3 تا 6 سال

تعداد بازیکن

1

داستان اسباب بازی بیل مکانیکی کوچک – کیوان تویز

یه عصر بهاری بود و سروش و مامان مشغول خوردن عصرانه بودن که یه صدای مهیب هردوتاشونو از جا پروند. سروش کوچولو که کمی ترسیده بود پرسید این صدای چی بود؟ هردو به کنار پنجره رفتن و دیدن یه دستگاه بزرگ مشغول خراب کردن خونه ی روبرویی اونهاست. سروش از مامان پرسید: مامان این چه دستگاهیه؟

مامان جواب داد: این دستگاه اسمش بیل مکانیکیه و کارش اینه که خونه های مختلف رو تخریب کنه و باقیمونده مواد رو حمل کنه و به جای دیگه بریزه. سروش که از طرز کار این ماشین سنگین خوشش اومده بود گفت میتونم برم بیرون و این ماشین رو از نزدیک ببینم؟

مامان گفت: نه عزیزم خطرناکه. اما یه فکر خوب دارم. مامان با بابا تماس گرفت و قضیه رو واسش توضیح داد. موقعی که بابا از سرکار به خونه برگشت یه هدیه واسه سروش کوچولو خریده بود. سروش با هیجان کادوشو باز کرد و با یه بیل بزرگ مواجه شد. پسر کوچولوی قصمون که خیلی خوشحال شده بود سریع داخل اتاقش رفت تا این بیل بزرگ و جذابش رو وارسی کنه و از بازی باهاش لذت ببره.

مشخصات اسباب بازی بیل مکانیکی و کامیون کوچک – کیوان تویز:

این اسباب بازی واسه کوچولوهای 3 تا 6 ساله ی شما مناسبه.

خیلی از بچه ها به خصوص آقا پسرای گل شیفته ماشین های سنگین و رنگ و مدل اونا میشن. بیل مکانیکی و کامیون کوچک کیوان تویز هم از اون دسته ماشین هاست که سریعا کودکتونو به خودش جذب میکنه. حالا بریم ببینیم این ماشین ها با طراحی زیباشون چه ویژگی هایی دارن.

بیل مکانیکی و کامیون کوچک کیوان تویز از جنس پلاستیک مقاوم و مرغوبه و باعث هیچگونه حساسیت پوستی واسه کودک دلبندتون نمیشه. این اسباب بازی ها لبه های تیز و برنده ندارن، از باتری در اون ها استفاده نمیشه و در مقابل ضربه مقاومت خوبی از خودش نشون میدن. ویژگی بعدی این بیل مکانیکی زیبا و کامیون کوچیکش اینه که که قسمت بیل این اسباب بازی و قسمت بار کامیون متحرکه و کوچولوتون میتونه با دست اونو بالا و پایین ببره. راستی رنگ به کار رفته در قطعات هم بهداشتی و بی ضرره.

بازی با این بیل مکانیکی و کامیون کوچیک و جذابش باعث شناخت کودکتون نسبت به اشیا و قطعات مختلف میشه و همچنین کودک در حین بازی یاد میگیره چطور ماشین رو هدایت کنه و همین باعث هماهنگی میون چشم و دستش میشه. بالا رفتن مهارت های حرکتی ظریف ،آشنایی با شغل های مختلف و تقویت هوش جنبشی از مزایای دیگه ی این اسباب بازیه.

امیدواریم فرزند دلبندتون اوقات خوشی رو با این اسباب بازی برای خودش رقم بزنه.