22,000 تومان

موجود در انبار

این بازی دارای یک مربع پلاستیکی 11*11 سانتی‌متری هست که درون اون 15 مربع کوچک که قابلیت جابجایی دارن ،قرار داره. هدف بازی، جابه‌جا کردن مربع‌ها به شکلی هست که تصویر اصلی بازی کامل بشه.

شناسه محصول: 11439
موضوع

لگو و ساختنی ها

رده سنی

6 تا 8 سال

تعداد بازیکن

1

اهمیت بازی پازل برای کودکان، فارغ از جنبه‌ی سرگرمی بی‌نظیری که داره، مربوط به رشد مهارت‌ها و توانمندی‌هایی هست که کودک هم در سن فعلی و هم در سنین بالاتر قطعا به اونا نیاز داره.

کودک قبل از به‌هم‌ریختن و چیدن دوباره ی پازل، تصویرش رو در ذهن داره. معمولا عکس پازل به عنوان راهنما در اختیار کودک قرار می‌گیره اما معمولا کودکان بعد ازچندبار چیدن، تصویر رو به ذهن می‌سپارن و این یعنی تقویت حافظه‌ی تصویری.

یکی از دلایل اهمیت بازی پازل برای کودکان اینه که اونا رو با چیزی روبه‌رو می‌کنه که باید به اون نظم بدن و مسئله‌ی درهم‌ریختگیش رو حل کنن. شاید این روند به نظر ما ساده بیاد اما برای کودک چالش بزرگ و تأثیرگذاری هست.

معرفی جدول هوش انیمیشن جور

جدول فکری هوش دراگون انیمیشن، یک بازی فکری جذاب و آموزنده هست که برای تقویت هوش، حافظه و تمرکز کودکان به کار میره. این بازی دارای یک مربع پلاستیکی 11*11 سانتی‌متری هست که درون اون 15 مربع کوچک که قابلیت جابجایی دارن ،قرار داره. هدف بازی، جابه‌جا کردن مربع‌ها به شکلی هست که تصویر اصلی بازی کامل بشه.

جدول فکری هوش دراگون انیمیشن دارای 20 طرح مختلف از انیمیشن های مختلفه که برای کودکان و بزرگسالان از سنین مختلف قابل استفاده هست. این بازی باعث تقویت مهارت‌های شناختی کودکان میشه و میتونه به بهبود حافظه، تمرکز و پردازش اطلاعات در ذهن کودک کمک کنه.همچنین، این بازی به عنوان یک فعالیت تفریحی و سرگرمی ،هم برای کوچولوها و هم برای بزرگترها مفید هست.

استفاده از جدول فکری هوش دراگون انیمیشن ساده و آسونه. کودکان باید تلاش کنن تا با حرکت دادن مربع‌های جابه‌جا شونده، تصویر اصلی بازی رو کامل کنن. با انجام این بازی، کودکان میتونن مهارت‌های مختلفی مثل تفکر خلاق، حل مسئله، شناخت الگو و تفسیر داده‌ها رو تقویت کنن.