184,000 تومان

موجود در انبار

برای ساختن خونه، از همین کودکی میشه شروع کرد و با بلوک های رنگی، خونه های رویایی ساخت… بازی ساختنی بلوک های خانه سازی شامل 72 قطعه در ۵ طرحه که شامل انواع در و پنجره هست.

شناسه محصول: 11668
موضوع

لگو و ساختنی ها

رده سنی

3 تا 6 سال , 6 تا 8 سال , 8 سال به بالا

تعداد بازیکن

2 , 3 , 4

بلوک‌های خانه‌سازی 72 قطعه

یه شب از شبای زمستونی بود و بهار کوچولو همراه با آدمکای اسباب بازیش داشتن به قصه ای که مامان میگفت گوش میکردن تا خوابشون ببره.

وسطای قصه بود که بهار از مامانش پرسید: مامان همینطور که من الان تو رخت خوابم به قصه شما گوش میکنم و خوابم میبره ،عروسک های کوچولوی من هم باید یه خونه داشته باشن تا اونجا بخوابن. نمیشه که تو تخت من باشن.

مامان که از حرف بهار و قوه تخیلش لبخند به لبش اومده بود گفت: آره عزیزم درست میگی. فردا باهم میریم و یه خونه خوشگل واسشون میخریم.

صبح روز بعد بهار همراه با مامان به فروشگاه بازی و کتاب فاز رفتن ویک جعبه بلوک های خونه سازی خیلی خوشگل واسه بهار کوچولوی قصمون خریدن. بهار به محضی به خونه برگشت به اتاتقش رفت و یه خونه خیلی خوشگل با کمک بلوک ها واسه عروسک های کوچولوش ساخت تا اونا هم شبا بتونن راحت تو خونه بخوابن و به قصه های مامان گوش کنن.

مشخصات اسباب بازی بلوک‌های خانه‌سازی

برای ساختن خونه، از همین کودکی میشه شروع کرد و با بلوک‌های رنگی، خونه‌های رویایی ساخت…

بازی ساختنی بلوک‌های خانه‌سازی شامل 72 قطعه در ۵ طرحه که شامل انواع در و پنجره هست و برای تمام کودکان بالای ۳ سال مناسبه.

جنس قطعات از پلاستیک فشرده و بدون هر گونه مواد مضر ساخته شده. بلوک‌ها رنگ‌بندی‌های متنوع و درخشانی دارن که این رنگ‌ها صد در صد طبیعی هستن و به هیچ عنوان سلامت کوچولوتون رو تهدید نمی‌کنن. قطعات استحکام و دوام خوبی هم دارن و جوری طراحی شدن که به راحتی داخل همدیگه چفت میشن و بعد از ساخته شدن خونه، ضربه‌های کوچیک اونا رو از هم جدا نمی‌کنه.

راستی این قطعات قابل شستشو هم هستن وکوچولو‌ها به راحتی می‌تونن اونو داخل حمام ببرن و بازی کنن.

این محصول دارای اشکال مربع و مثلث هست و کودکتون می‌تونه بر اساس ذوق و خلاقیت خودش، خونه‌های مختلفی با این بلوک‌ها بسازه. روی جعبه محصول هم راهنمایی برای ساختن مدل‌های مختلف خونه هم وجود داره.

ابعاد جعبه این اسباب بازی ۳۷۰×۳۱۰×۸۰ سانتی متره و وزنی معادل 1200 گرم داره.

به وسیله اسباب بازی بلوک‌های خانه‌سازی 72 قطعه کودک مفهوم نظم رو درک می‌کنه، حس کنجکاویش تحریک میشه و قدرت تشخیص فرم، اندازه، رنگ و شکل در اون افزایش پیدا مبکنه. علاوه بر این‌یه سری مهارت‌ها هست که کودکتون با اسباب بازی‌های لگو و ساختنی به دست میاره:

 • تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک از طریق گرفتن و حرکت دادن و اتصال اجزا
 • تشخیص بافت‌ اشیاء با حس لامسه (لمس بافت‌های گوناگون، گرفتن‌اشیا و نگه داشتن آن‌ها)
 • درک مفاهیم تجزیه و ترکیب و مفهوم جزء و کل با سرهم کردن و خراب کردن سازه‌ها
 • افزایش حس اعتماد بنفس کودک وقتی که چیز جدیدی می‌سازه
 • تقویت هوش فضایی و تجسمی و درک هندسی
 • تقویت مهارت حرکات ظریف دست و انگشتان
 • تقویت مهارت‌های حل مسأله و دلیل‌یابی
 • تقویت هوش ریاضی، منطقی و استدلالی
 • تقویت مهارت سناریو‌سازی ذهنی
 • خیالپردازی و بهبود خلاقیت
 • تقویت حافظه دیداری

این اسباب بازی بلوک‌های خانه‌سازی 72 قطعه می‌تونه ساعت‌ها کوچولوتون رو سرگرم کنه.