33,000 تومان

موجود در انبار

مجموعه ای که در اختیار دارین شامل فعالیت هایی است که کودک شما با انجام اون میتونه مهارت های خودش رو در بسیاری از زمینه ها تقویت کنه. تمام تمرین های این مجموعه علاوه بر این که هدف خاصی رو دنبال میکنن برای افزایش و میزان دقت و تمرکز و توجه هم بسیار حائز اهمیت هستن.

شناسه محصول: 52859
رده سنی

3 تا 5 سال , 5 تا 7 سال

زنگ شادی 8 (پیدا کردن تصاویر با کمک اعداد)

مجموعه ای که در اختیار دارین شامل فعالیت هایی است که کودک شما با انجام اون میتونه مهارت های خودش رو در بسیاری از زمینه ها تقویت کنه. همان طور که میدانیم درصد بالایی از یادگیری در درک کودک از طریق دیداری در سنین پیش دبستانی به وجود می آید و تاخیر در رشد ادراک دیداری موجب به وجود آمدن بعضی اختلالات شناختی و یادگیری می شود. برای جبران و تقویت رفتارهای ادراک بینایی و ادراک حرکتی که در کودک به موقع شکل نگرفته اند باید فعالیت هایی را تدارک دید که تاخیر در مراحل رشد را جبران کند.

هریک از فعالیت های این مجموعه اهداف مشخصی را دربر میگیرند از جمله: .تقویت و رشد تمرکز و توجه .هماهنگی حرکتی و دیداری (هماهنگی چشم و دست). تشخیص شکل از زمینه. درک فضایی (ارتباط فضایی). پایداری و ثبات شکل. تقویت قدرت تجسم اشکال. شکل شناسی. طرز قرار گرفتن شکل در فضا. توجه و دقت به جزئیات. ارتباط جز به کل. تقویت ادراک دیداری. پیدا کردن راه حل مسئله. تقویت تصویر ذهنی و تشخیص فاصله ها. پرورش و افزایش دقت. الگوی تصویری. توالی دیداری. رشد حافظه ی تصویری. در ضمن لازم به ذکر است که تمام تمرین های این مجموعه علاوه بر این که هدف خاصی را دنبال میکند برای افزایش و میزان دقت و تمرکز و توجه نیز بسیار حائز اهمیت است.