60,000 تومان

موجود در انبار

یکی از بهترین و ساده ترین روش های قصه گویی برای کودکان استفاده از عروسک های انگشتی است. انگشتان شما نقش کالبد قهرمانان قصه ها را برای کودکان دلبنتان بازی میکنند و آنها را به دنیای زیبای داستان ها و افسانه ها می برند.

شناسه محصول: 10396
موضوع

سرگرمی

رده سنی

3 تا 6 سال

تعداد بازیکن

1 , 2

معرفی عروسک انگشتی خانواده

آیا تا به حال فکر کرده‌اید سرنوشت آن همه حیوان و بچه و گل و موجودات عجیب غریب داستان‌هایی که در کودکی شنیدید چه شده است؟ هم اکنون دقیقا کجا هستند؟ باید بگوییم همه آن‌ها الان، در گوشه‌ای از ذهن شما یک شهر کوچک را تشکیل داده‌اند. باور نمی‌کنید؟ تمام قصه‌هایی که در کودکی کنار کرسی از زبان مادربزرگ و پدربزرگتان یا راس ساعت ۹ هر شب از برنامه شب بخیر کوچولوی رادیو شنیده‌اید، یک جایی به کمکتان آمده‌اند. آن‌ها زنده هستند و بارها در کنارتان حلقه زدند تا حالتان را کمی بهتر کنند.

قهرمان‌هایشان بارها از دل قصه بیرون پریدند و نگذاشتند از هیولای زیر تخت بترسید، بچه‌های توی داستان به شما یاد دادند که مثل آن‌ها اشتباه نکنید تا توی دردسر نیفتید. قصه‌ها در روزهای جنگ و یا حتی شرایط پراسترس مثل یک چتر نجات اختصاصی برای شما عمل کرده‌اند و غصه‌ها را برای لحظاتی به عقب راندند. در لحظات بزرگسالی نیز، یک جایی بین تمام مشغله‌ها و شکست‌ها وقتی ناامید روی زمین نشسته بودید با یاد آن‌ها لبخندی روی لبتان نشسته است.

بچه‌های امروز اما، نه نشست‌های دور کرسی‌ را به چشم دیده‌اند و نه می‌توانند منتظر قصه‌های شب رادیو بمانند، اگر شما هم برای کودکتان داستان تعریف نکنید؛ بچه‌ها در دنیایی بدون قهرمان یا با قهرمان‌های دروغین رها می‌شوند. بچه‌های بدون قصه این نسل نمی‌توانند حتی در تخیلشان، دنیا را جای زیباتری تصور کنند و به آن پناه ببرند. مجبورند از سنین کودکی با اخبار ناگوار و مسائل بزرگسالی دست و پنجه نرم کنند. کودکان بدون قصه شنیدن، بزرگسالانی غیر همدل هستند که دیگران را درک نمی‌کنند، برای مواجه با مشکلات آماده نیستند و ناگزیرند به جای پند و اندرز گرفتن از داستان‌های شیرین بچگانه به طور مستقیم در دنیای واقعی آن را تجربه کنند و آسیب ببیند تا یاد بگیرند.

یکی از بهترین و ساده ترین روش های قصه گویی برای کودکان استفاده از عروسک های انگشتی است. انگشتان شما نقش کالبد قهرمانان قصه ها را برای کودکان دلبنتان بازی میکنند و آنها را به دنیای زیبای داستان ها و افسانه ها می برند.

عروسک‌های انگشتی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کودکان و بزرگسالان بتوانند به کمک آن‌ها نمایش اجرا کنند. این ویژگی منحصر به فرد عروسک‌های انگشتی باعث شد که محبوبیت آن‌ها در میان مربیان مهدکودک، معلمان، والدین و حتی کودکان به سرعت افزایش پیدا کند.

اجرای تآترهای عروسکی فضای شاد و جذابی را برای کودکان ، مربیان و والدین آنها ایجاد می کند.