592,000 تومان

موجود در انبار

بازی کلبه جنگلی 252 قطعه برای کودکان بالای سه سال طراحی شده و به گونه ای هست که قطعات مختلف به راحتی در هم چفت می شن و کودکان میتونن ساعت ها با ساخت انواع خانه های زیبا دنیای خلاقیت رو تجربه کنن

شناسه محصول: 11135
موضوع

لگو و ساختنی ها

رده سنی

3 تا 6 سال , 6 تا 8 سال

تعداد بازیکن

1 , 2

داستان خانه جنگلی 252 قطعه ارابه دار جعبه ای

تعطیلات تابستونی شروع شده بود و خانواده سحر کوچولو تصمیم گرفته بودن به شمال سفر کنن. هنگام ظهر به جنگلی زیبا رسیدن و تصمیم گرفتن که همونجا ناهار بخورن. سحر که خیلی از این جنگل زیبا خوشش اومده بود شروع به پیشروی در جنگل کرد و یکهو با یک خونه نقلی چوبی و زیبا مواجه شد. به سمت پدر فت و پرسید: پدر اسم این خونه چیه؟ پدر جواب داد: به این نوع از خانه ها خانه ی جنگلی میگن. این نوع خونه ها از چوب درختان ساخته میشه و مختص جنگل هست.

سحر کوچولوی قصمون که خیلی از این خونه خوشش اومده بود به پدر گفت: کاش منم یه خونه جنگلی کوچولو داشتم که از چوب ساخته شده بود. پدر که به فکر فرو رفته بود به سایت فروشگاه فاز سری زد و یک خانه جنگلی 252 قطعه ارابه دار جعبه ای برای دختر کوچولوش سفارش داد.2 روز بعد یک بسته پستی به دست خانواده سحر کوچولو رسید. سحر که خیلی ذوق داشت ببینه داخل جعبه چیه ،سریع جعبه رو باز کرد و با یک خانه جنگلی 252 قطعه ارابه دار جعبه ای روبرو شد. از خوشحالی به هوا پرید و به دخل اتاقش رفت تا با خانه جنگلی زیبا ساعت ها سرگرم بشه.

معرفی خانه جنگلی 252 قطعه ارابه دار جعبه ای

بازی کلبه جنگلی 252 قطعه یکی از بازی های ساختنی با رویکرد پرورش خلاقیت هست. که توسط شرکت تک توی عرضه شده . این سازه در بسته بندی های متنوع با تعداد قطعات مختلف تولید شدن.

بازی کلبه جنگلی 252  قطعه برای کودکان بالای سه سال طراحی شده و به گونه ای هست که قطعات مختلف به راحتی در هم چفت می شن و کودکان میتونن ساعت ها با ساخت انواع خانه های زیبا دنیای خلاقیت رو تجربه کنن. این محصول با مدل های دیگه اش کاملا هم خوانی داره و می توان در صورت تمایل قطعات دیگری به آن اضافه کرد.

کلبه جنگلی 252 قطعه به کودکان در پرورش خلاقیت و افزایش تمرکز کمک می کنه. این محصول امکان بازی گروهی و خانوادگی رو فراهم می کنه و یک بازی مفید و آموزنده هست. خانه جنگلی 252 تکه از پلاستیک مرغوب ساخته شده و با بسته بندی با کیفیتی که داره نه تنها  امکان بازی کردن به دفعات زیاد رو فراهم می کنه، بلکه برای هدیه دادن هم مناسب و زیباست.