400,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

بازی حلقه هوش یکی از بهترین بازی های آموزشی برای کودکان زیر یک سال تا سه سال هست. این اسباب بازی کاملا قابل شستشو هست و به صورت حلقه هایی از حیوانات از جنس پولیش با کیفیت تهیه شده که بازی کردن با اونها برای کودکان ایمن تر و لذت بخش تر هست.

شناسه محصول: 10123
موضوع

سرگرمی , مهارتی حرکتی

رده سنی

1 تا 3 سال , 3 تا 6 سال , 6 تا 8 سال

تعداد بازیکن

1 , 2

سلام به همراهان عزیز فروشگاه فاز.

یک بازی جذاب و سرگرم کننده برای کوچولوهای شما یعنی بازی برج هوش پارچه ای حیوانات مزرعه. این اسباب بازی با ظاهر متفاوتی که داره به راحتی کودکان رو به خودش جذب میکنه.

داستان برج(حلقه) هوش پارچه ای حیوانات مزرعه

یک روز بهاری بود و مهدی کوچولو همراه با پدر و مادرش به عید دیدنی خونه ی عمو رفته بودن. مهدی تا پسرعموشو دید با هم به داخل اتاق رفتن تا بازی کنن. پسرعموی مهدی اسباب بازی جدیدش رو به مهدی نشون داد و خواست تا باهم مسابقه بدن ببینن کی میتونه حلقه های بیشتری رو داخل درخت بندازه. خلاصه کلی باهم بازی کردن و لذت بردن. مهدی کوچولو که خیلی از این بازی خوشش اومده بود ،اسباب بازی رو به پدر و مادرش نشون داد.

فردای اون روز پدر مهدی کوچولو با یک برج هوش پارچه ای حیوانات مزرعه به خونه اومد و مهدی کوچولو رو کلی خوشحال کرد. مهدی قصه ی ما کلی با پدرش بازی کردن و اوقات خوشی رو برای خودشون رقم زدن.

مشخصات برج(حلقه) هوش پارچه ای حیوانات مزرعه

این بازی به صورت حلقه هایی از حیوانات از جنس پولیش با کیفیت تهیه شده که بازی کردن با اونها برای کودکان ایمن تر و لذت بخش تر هست. بازی های کودکان نوپا باید علاوه بر داشتن قطعات درشت و رنگ های جذاب، نرم و انعطاف پذیر باشه تا کودک بتونه بدون اینکه آسیبی ببینه با اونا بازی کنه. بازی حلقه هوش یکی از بهترین بازی های آموزشی برای کودکان زیر یک سال تا سه سال هست. راستی این برج هوش کاملا قابل شستشو هست.

برج هوش پارچه ای حیوانات مزرعه میتونه کودک رو با حیوانات اهلی آشنا کنه و همچنین باعث تقویت عضلات دست و هماهنگی چشم و دست اونها میشه.

همین که کودک حلقه هارو در دست میگیره و اونهارو در پایه جاگذاری میکنه ،باعث پرورش هوش حرکتی در اون میشه و همچنین اندازه های کوچیک تر و بزرگ تر رو به کودک نوپا آموزش میده.

کالای مشابه:

برج(حلقه) هوش پارچه ای حیوانات جنگل