54,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

هدف در بازی اسپات ایت این است که شما تصویر مشترک بین کارت خودتان و کارتی که روی زمین بازی شده است را زودتر از بقیه تشخیص دهید.

شناسه محصول: 11531
موضوع

,

رده سنی

تعداد بازیکن

, , ,

معرفی بازی فکری اسپات ایت

یک بازی جذاب کارتی برای 2 تا 8 بازیکن بالای 6 سال این بازی شامل 54 کارت است که در هر کارت 8 تصویر رنگی وجود دارد.

هدف بازی اسپات ایت:

هدف در بازی اسپات ایت این است که شما تصویر مشترک بین کارت خودتان و کارتی که روی زمین بازی شده است را زودتر از بقیه تشخیص دهید.

مقاله : 5 نکته حیاتی در رابطه با تقویت حافظه تصویری کودکان

مدل ها و شرح بازی اسپات ایت

مدل اول : برج

به هر بازیکن یک کارت داده می شود. سپس بقیه کارت ها بطور واررونه روی میز قرار میگیرد. با شمارش یک ، دو  ، سه یکی از کارت های وسط را رو کنید و کسی که زودتر از بقیه تصویر مشابه کارت خودش و کارت وسط را تشخصی داد کارت وسط را به عنوان امتیاز بر میدارد. در نهایت کسی که بیشترین امتیاز را گرفته باشد برنده بازی خواهد بود.

مدل دوم: پاییز

مدل پاییز دقیقا برعکس مدل برج است. در مدل پاییز، یک کارت در وسط قرار میگیرد و بقیه کارت ها بین نفرات تقسیم می شود. سپس همه کارت های خود را بُر زده و بطور وارونه جلوی خودشان روی میز قرار میدهند. سپس با شمارش یک ، دو  ، سه همه بازیکنان یکی از کارت های خودشان را رو میکنند و هر کسی که زودتر تصویر مشابه را پیدا کرد کارت خود را روی کارت وسط قرار میدهد و مرحله بعد با کارت جدید ادامه پیدا میکند. کسی که زودتر از بقیه کارت های خود را تمام کند برنده بازی خواهد بود.

مدل سوم: آقای سیب زمینی

به هر بازیکن یک کارت داده میشود سپس همه نفرات همزمان کارت های خود را رو میکنند. در اینجا همه باید دنبال تصویر مشترک کارت خودشان با یکی از بازیکنان باشند. هر کسی که زودتر از طرف مقابل تصویر مشترک را پیدا کند کارت خود را به او میدهد. این دور انقدر ادامه پیدا میکند تا همه کارت ها به دست یک نفر برسد. سپس مجددا به همه نفرات یک کارت جدید داده میشود و مجددا روند فوق طی میگردد.

مدل چهارم: هدیه سمی

در این مدل بازی اسپات ایت با کارت خودتان کاری ندارید و باید تصویر مشترک کارت وسط را با کارت بقیه نفرات پیدا کنید. ابتدا به هر نفر یک کارت بدهید و همه باید آن را جلوی خودشان رو کنند. سپس از کارت ها باقی مانده یکی را رو کنید و به سرعت باید تصویر مشترک را در کارت های رقبا پیدا کرده و اعلام کنید. پس از اعلام تصویر مشابه، کارت وسط را به رقیب شکست خورده بدهید. در پایان، کسی که کمترین کارت را داشته باشد برنده خواهد بود.

مدل پنجم: هتریک

همه ی کارت ها را بُر بزنید. سپس با کمک همه ی بازیکنان 9 کارت را  رو کنید. کسی که 3 تصویر مشترک بین این 9 کارت پیدا کند هر سه کارت را برای خود برمیدارد و همه ی کارت ها جمع شده ، بُر میخورد و دوباره 9 کارت دیگر بازی می شود. برنده بازی کسی است که بیشترین کارت را برای خود بردارد. امیدواریم که از این بازی دورهمی جذاب نهایت لذت و بهره را ببرید.